• Organizacja

- Pszczółki (3l)- I piętro

- Sówki - I piętro

- Zajączki - I piętro

2. Odpoczynek dzieci po obiedzie jest organizowany przez Panie w grupach w formie dostosowanej do potrzeb grupy i wieku dzieci.

3. Posiłki 8.45.- śniadanie, ok.10.30- II śniadanie (owoce, sok)12.30- obiad, 14.30- podwieczorek- szczegółowe informacje na stronie internetowej (16 zł- wszystkie posiłki, 13 zł- śniadanie +obiad).

4. Komunikacja z nauczycielami grup- odbywa się przez iPrzedszkole - w sprawach dotyczących danej grupy. .

5. Wszystkie istotne informacje od dyrektora będą wysyłane drogą e-mail prze sekretariat. W sprawach kierowanych do dyrektora, administracji- proszę pisać na adres p440@eduwarszawa.pl, natomiast odwoływanie obiadówprzez iPrzedszkole

6. Telefon do przedszkola - (22) 506 50 37(lub końcówka 38,39), można wtedy bezpośrednio połączyć się z sekretariatem, grupą- w sprawach pilnych i krótkich (Jeżyki wew.111, Słoneczka wew.112, Poziomki wew.113, Gwiazdki wew.114, Pszczółki wew. 115, Motylki wew.109, Żabki wew.116, Sówki, Zajączki).

7. W związku z częstymi awariami telefonu stacjonarnego, na które nie mamy wpływu ( nie mamy też wiedzy, że telefon nie działa) uruchomiliśmy dodatkowy numer komórkowy do przedszkola, czynny w godzinach 7.00-17.00 o numerze  692 164 701. Dzwoniąc na numer komórkowy łączycie się Państwo sekretariatem, nie ma jednak wtedy możliwości przełączenia rozmowy do grupy.

8. Do przedszkola Państwo nie przynosicie żadnych materiałów plastycznych, ręczników, zabawek, pomocy dydaktycznych itp.

Osobista wyprawka dziecka to: szczoteczka do zębów, pasta, kubeczek -(podpisane), kapcie na zmianę( podpisane), ubranie na zmianę(podpisane), cienki kocyk i mała poduszka(podpisane, włożone w foliowy, zamykany worek), kubeczek do picia wody w sali (podpisany).

9. Szatnia znajduje się na parterze, wejście dla rodziców jest po prawej stronie budynku. Dzieci (przebrane przez rodziców w kapcie) odbierane są  z szatni przez pracowników obsługi. Rodzice nie wchodzą do sal przedszkolnych.

10. Dzieci z temperaturą powyżej 37,5 ℃ lub z jakimikolwiek objawami przeziębienia nie będą przyjmowane do przedszkola.

11. Podczas odbioru dziecka proszę mieć ze sobą dokument tożsamości- zarówno osoby upoważnione do odbioru, jak i rodzice.

12. Obowiazuje zasada potwierdzania własnoręcznym podpisem przez rodzica/opiekuna godziny odbioru dziecka z placówki oraz konieczności okazania dowodu tożsamości pracownikowi przedszkola w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących identyfikacji opiekuna jako osoby upoważnionej do odbioru.

13. Prosimy o punktualność. W sytuacji nieodebrania dziecka 10 minut po zakończeniu pracy przedszkola (do godz. 17.10) nauczyciel będzie spisywał notatkę służbową. Nagminne spóźnianie się będzie skutkowało skierowaniem przez placówkę prośby do sądu rodzinnego o wgląd w sytuację rodzinną z powodu zaniedbywania  obowiązków przez rodziców (zgodnie z procedurą odbierania dziecka z placówki oświatowej)

14. Dokumenty do wypełnienia- dostępne na stronie internetowej- oznaczone jako dokumenty dla dziecka rozpoczynającego edukację.

Proszę o przyniesienie wypełnionych i podpisanych przez oboje rodziców dokumentów już na pierwsze spotkanie, najpóźniej w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu. Nie przyjmujemy dokumentów z jednym podpisem. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy jedno z rodziców ma formalnie ograniczone prawa rodzicielskie (przedszkole uwzględnia jedynie postanowienie sądu). Wszystkie dokumenty rodzice wypełniają na początku każdego roku szkolnego. Jeśli w trakcie roku zmieniają się podane wcześniej dane, należy zweryfikować w sekretariacie nowe dane i ponownie złożyć dokument.

W załączeniu link do filmu na temat organizacji pracy w Przedszkolu nr 440.